AutoCAD – kurz POZNÁMKY

AutoCAD – kurz POZNÁMKY

Neexistuje v AutoCADu snad jiná funkce, která by v uživatelích vzbuzovala tolik otázek a zmatení. Přitom stačí tak málo a můžete jednoduše popisovat různé detaily, tisknout v mnoha měřítcích a přitom se vůbec nestarat o to, jestli jsou zapnuté či vypnuté hladiny.

Trvání

3

hodiny

Úroveň

5/10

znalost účastníků

Studentů

4

ideální počet

Cena za kurz

6000 Kč

znalosti ušetří čas

V kurzu zjistíte, jak pomocí poznámkových objektů zjednodušit správu popisných objektů jako jsou texty, kóty či multiodkazy. Nezůstaneme však pouze u nich a ukážeme jak v různých měřítkách pracovat s jedním popiskem, přiřazovat mu různá umístění a tisknout jej jen v konkrétních detailech.

Lektor kurzu

Jakub Kareš

autor blogu

Vzdělání je investicí nejen pro nás, ale i pro naši rodinu a přátele, se kterými pak můžeme trávit více času. Učme se proto po malých krůčkách celý život.

Cesta ke znalostem

Je kurz pro vás?

Téma kurzu je vždy co nejkonkrétnější, abychom se mohli maximálně soustředit. Můžeme však nakousnout i další témata. Abychom však neobsáhli velké množství informací, snažme se jejich obsah držet v rozumné míře.

Soused v lavici

Většina kurzů je koncipována pro více osob. Ideální maximální počet jsou 4 osoby, ale dohodě se meze nekladou. Co největší počet osob na kurzu může být kontraproduktivní a rychlejší studenti se mohou nudit. Velké množství dotazů pak zpomaluje postup. Ale to si lektor ohlídá.
Kurzy zaměřené na spolupráci je vhodné absolvovat i s kolegy z jiných kanceláří! Jedině tak dosáhnete požadovaného efektu.

Kontaktujme se

Máte vše rozmyšleno? Kontaktujme se pro individuální nabídku. Už jsem jen krůček k tomu vám ulehčit práci a dozvědět se nové znalosti.

Vzděláváme se
aneb co na kurz

Na kurz si připravte vlastní notebook s nainstalovaným software a dotazy, či projekty, které nám poslouží při výuce. Lektor vám před kurzem zašle studijní podklady a přinese si svou techniku. V průběhu si dělejte poznámky pomocí moderních nástrojů doporučených lektorem, krátká videa a sekvence zajistí, že na žádný postup nezapomenete.

Hodnocení a dotazy

Kurzem to nekončí. Zhodnoťme svou práci, domluvme se na dalším postupu a eventuálně se kontaktujme s dalšími dotazy.