Podsestavy proCIVIL 3D

Podsestavy proCIVIL 3D

Původní záměr webu proCIVIL byl vytvořit jednoduchou knihovnu podsestav, která by byla přístupná všem bez rozdílu pohlaví, rasy či náboženského vyznání. Ale znáte to, časem se nápady nabalí a z jednoduché myšlenky se rodí stále komplexnější obluda, která roste a roste. A tak zde máme blog, forum, knihovnu a kdo ví, co přijde dál 🙂 Zůstaňme však u těch podsestav.

Každý máte možnost si stáhnout podsestavy z knihovny, kde jsou všechny řádně popsány a přiložená videa by měla vše dovysvětlit, abyste jednolivé dílky mohli pohodlně používat. Odkaz vždy vede na onedrive, ze kterého si stáhnete instalační soubory a pro případ, že by něco nefungovalo, vám odkazy přijdou i mailem. Veškeré změny jsou zpětně dohledatelné a s komentáři u článků, kde se můžete vyřádit.

Blog sice vypadá jako oneman show, ale byl bych velmi rád, kdyby se zapojili i další a sdíleli zde své zkušenosti, znalosti a třeba i podsestavy, protože český rybník je příliš malý na to, aby zde probíhaly velrybí zápasy a všem by se plavalo snadněji, kdyby si pomáhali 🙂


Rádi byste se podělili o zajímavé téma zde na blogu? S chutí do toho, sepište článek a dejte mi vědět. Pokud vás můj příspěvek zaujal, pošlete jej dále do světa a diskutujte o něm v komentářích. Děkuji za podporu!

avatar

Jakub Kareš

autor blogu