CV

JAKUB KAREŠ 

Vystudovaný silniční inženýr, profesionál v oblasti návrhu pomocí Autodesk aplikací, nadšenec do technologií, které mohou zlepšit svět kolem nás, živnostník a autor blogu proCIVIL, jehož cílem je poskytnout kvalitní a dostupné podsestavy všem projektantům pro návrh v aplikaci Autodesk Civil 3D. Nově i pracovník a lektor při katedře dopravních staveb na fakultě stavební ČVUT v Praze.

Pracovní a studijní zkušenosti

Lektor a pracovník při katedře dopravních staveb na fakultě stavební ČVUT v Praze. Doktorandský student – disertační práce na téma zeefektivnění komunikace ve stavebnictví se zaměřením na portál stavebníka

Lektor na ČVUT

2020 + dodnes

Jako živnostník aktuálně působím v projekční praxi, kde se věnuji návrhu dopravních staveb od komunikací až po víceúčelové plochy. Zároveň s tím působím jako autor blogu www.proCIVIL.cz a technický specialista a konzultant. 

Dopravní inženýr

2019 + dodnes / OSVČ

Po krátké projekční praxi nastupuji na pozici technického specialisty pro dopravní stavby. V průběhu tří let mi je ctí vzdělávat projektatnty ze všech koutů ČR, podílet se na vývoji aplikací a vymýšlet své vlastní.

Software specialista Civil 3D

2016 – 2019 / CAD Studio s.r.o. 

Studentská léta na fakultě stavební ČVUT jsem zakončil úspěšným složeným státní závěrečné zkoušky na katedře silnic pod vedením Ing. Michala Uhlíka. Téma diplomové práce bylo variantní řešení  Strossmayerova náměstí v Praze.

Ing. na ČVUT 

2010-2016

Již na střední škole jsem se snažil předávat své znalosti ostatním, a tak jsem spojil příjemné s užitečným. Téměř tři roky jsem pomáhal dalším hráčům se zlepšováním jejich hry, taktiky a kondice.

Squashový trenér

středoškolská léta / OSVČ

Software znalosti

Softwarový návrh zvládám od prvního detailu v aplikaci Autodesk Civil 3D až po finální jednoduché vizualizace v aplikaci Autodesk Infraworks. Moderní způsoby zaměření zpracovávám v aplikaci Recap PRO.

Civil 3D

Infraworks

Recap

Vlastnosti a dovednosti

Počítačový software sám o sobě svět nespasí, je nutné tedy vědět i něco dalšího…

Řidičský průkaz

anglický jazyk

prezentační
dovednosti

Týmový
hráč

Záliby

Život není jen o práci a povinnostech, ale především o spokojenosti a radosti z něj.

Naskenujte QR kód pro načtení

Kontaktní údaje

MOBIL

+420 721 062 372

LINKEDIN

jakubkares

Kontaktní formulář

Pro vaše pohodlí mě kontaktujte přímo přes formulář. Budu se těšit na vaši zprávu.