Nová tvář, nový směr

Nová tvář, nový směr

Už je tomu pár týdnů možná i měsíců, co jsem naposledy sdílel nějaké ty vychytávky a doplňky. Vše má svůj důvod 🙂 v mém životě došlo k podstatné změně. Stal jsem se otcem na plný úvazek.

Co bude dál? Kam směřovat?

S přírůstkem do rodiny přichází nové radosti života. Člověk si tak nějak uvědomí, že už to není jen o sobě samém, ale má nově zodpovědnost k malému živůtku, který je čistý jako list papíru. Musí si dobře rozmyslet, jak rozprostře svůj čas, aby si mohl užívat všechny ty chvíle, které se v životě dějí možná jen párkrát. Především si však musí rozmyslet a uvědomit, že ta malá bytůstka není jen jeho radost, ale především motivací, proč být dobrým člověkem.

Co s blogem?

Je jasné, že na blog, podsestavy a další triky nebude tolik času jako dřív. Ale rád bych tu a tam nabídl něco, co pomůže ušetřit čas i vám ostatním. Mám rozpracováno pár podsestav, které tu do konce roku přistanou a budete si je moci stáhnout. Nemám úplně čas věnovat se jim tak, jak bych si představoval, ale kvalitu a cenu 🙂 bych udržel rád. Video návody k podsestavám možná budu muset vynechat, jelikož jsou velmi časově náročné a jedná se opravdu už o nadstandard. No uvidíme …

Rovněž připravuji další doplňky, které budou k dispozici za drobný peníz, a těšit se můžete i na webináře přímo z praxe, ve kterých se s vámi podělím o to, jak využívám softwarové nástroje a hlavně na co si dát pozor, kde očekávat chyby a jak je obejít. Nebudu se věnovat jen Civilu, ale zkusím vám rozšířit obzory i dalšími vychytávkami. 🙂

Závěrem

Závěrem bych ještě rád zmínil, že jsem se po několika letech vrátil na svou alma mater a dostávám tak příležitost trochu rozšířit obzory sobě, studentům a kolegům z katedry silnic. Budete-li mít chuť setkat se přímo na akademické půdě, pobavit se se studenty a představit jim projekty, které vytváříte, určitě mi napište a zkusíme něco domluvit.

Dopravní inženýr, projektant, specialista na Civil 3D, technický konzultant, vývojář a školitel.

avatar

Jakub Kareš

autor blogu